/

Jaarkalender 2017-2018

Lispeltuut Jaarkalender

Download de jaarkalender 2017-2018

Download


April 2018

Ma 2 april Tweede paasdag - vrij
Di 3 april Stroom studiedag (kinderen vrij)
Wo 4 april Viering van de verjaardagen tussen 31 maart en 13 april
Schoolvoetbaltoernooi voor groepen 7 en 8
Do 5 april Schriftelijk verkeersexamen
Ma 9 april Stamgroepavond voor Duizels en Krullevaars
Di 10 april Buitenlesdag
Wo 11 april Vervolg Schoolvoetbaltoernooi voor groepen 7 en 8
Do 12 april Lispelviering (om 11 uur) / viering verjaardagen tussen 13 april en 30 april
Vr 13 april Staking (geen school)
Ma 16 t/m vr 26 april Afname eindtoets P.O.
Di 17 april MR vergadering 19.15 u
Vr 20 april Koningsspelen
Ma 23 t/m 4 mei Meivakantie

Mei 2018

Ma 7 mei t/m vr 18 mei Toetsweek
Do 10 en Vr 11 mei Hemelvaartsweekend
Ma 21 mei Tweede pinksterdag
Wo 23 mei "Verjaardagsdag": viering verjaardagen team
Vr 25 mei 11.00u Lispelviering
Di 29 mei 19.15 u.: M.R. vergadering

Juni 2018

Vr 1 Juni Teamstudiedag (Kinderen vrij)
Ma 4 juni Teamstudiedag (Kinderen vrij)
Ma 11 t/m vr 15 juni Oudergesprekken op uitnodiging (groep 1 t/m 7)
Vr 15 juni Dollie's fuif
Di 19 juni 19.15 u.: M.R. vergadering
Do 21 juni Verslag mee
Poetsavond

Juli 2018

Ma 2 en Di 3 juli Eindmusical
Wo 4 juli Wendag: gr. 8 ochtend vrij
14.00 u.: schoolverlaters uitje
Vr 6 juli 11.00 u.: uitjonassen schoolverlaters
12.00 u.: Vakantie
Ma 9 juli t/m 19 augustus Zomervakantie

Augustus 2018

Ma 20 augustus 1e schooldag

November 2018

Ma 5 november Paardenmarkt

April 2019

Do 4 april Studiedag STROOMM
fiep westendorp 09 1

Jaarkalender 2017-2018Bekijk de kalender

De Lispeltuut op social media   De Lispeltuut op Facebook

De Lispeltuut Groepen

Klik op de pijltjes naar links en rechts om alle groepen te zien.

De Lispeltuut Team

  • Pieter Verhoeven
    Pieter Verhoeven Interim-directeur
  • Marion van Engelen

    IB-er op maandagochtend, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag. Dit schooljaar is Marion groepsleerkracht van de Zaza's op maandag, donderdag en vrijdag.

    Marion van Engelen Intern begeleider en intern vertrouwenspersoon
  • Renie de Jong

    Interim IB-er tot aan de zomervakantie van 2018

    Renie de Jong IB-er
  • Janine Nieuwenhuisen

    Administratief medewerkster op maandag, dinsdag en donderdag tot 14.00 uur.

    Janine Nieuwenhuisen Administratief medewerkster
  • Wieneke de Vos

    Groepsleerkracht Langhorsjes (groep 1-2) op maandag en dinsdag.

    Wieneke de Vos Groepsleerkracht
  • Barbara Boeijenga

    Groepsleerkracht Langhorsjes (groep 1-2) op woensdag, donderdag en vrijdag.

    Barbara Boeijenga Groepsleerkracht
  • Alberdine Verdeuzeldonk

    Groepsleerkracht Heen en Weerwolfjes (groep 1-2) op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Alberdine is ook ICT-er.

    Alberdine Verdeuzeldonk Groepsleerkracht
  • Corina Penders

    Groepsleerkracht Kareltjes (groep 3) op donderdag en vrijdag.

    Corina Penders Groepsleerkracht
  • Jennifer van Dulmen

    Groepsleerkracht Kareltjes (groep 3) op maandag, dinsdag en woensdag.

    Jennifer van Dulmen Groepsleerkracht
  • Nynke Jellema

    Groepsleerkracht Krullevaars (groep 4-5) op woensdag, donderdag en vrijdag.

    Nynke Jellema Groepsleerkracht
  • Steffie Strik

    Groepsleerkracht Krullevaars (groep 4-5) op maandag en dinsdag. Op woensdagochtend is ze groepsleerkracht bij de Heen en Weerwolfjes (groep 1-2 ).

    Steffie Strik Groepsleerkracht
  • Wendy van Leeuwen

    Groepsleerkracht Duizels (groep 4-5) op dinsdag, woensdag en donderdag.

    Wendy van Leeuwen Groepsleerkracht
  • Cindy Wiegmans

    Groepsleerkracht Tortels (groep 8) op maandag t/m vrijdag

    Cindy Wiegmans Groepsleerkracht
  • Sharon Brands

    Groepsleerkracht Duizels (groep 4-5) op maandag t/m vrijdag

    Sharon Brands Groepsleerkracht
  • Nick van den Meijdenberg

    Vervangend groepsleerkracht van de Zaza's op dinsdag en woensdag

    Nick van den Meijdenberg Groepsleerkracht Zaza's
  • Sanne de Kort

    Groepsleerkracht Tortels (groep 7-8) op alle dagen van de week.

    Sanne de Kort Groepsleerkracht
  • Kim van den Heuvel

    Groepsleerkracht

    Kim van den Heuvel Groepsleerkracht
  • Wendie Beijersbergen

    Groepsleerkracht

    Wendie Beijersbergen Groepsleerkracht
  • Ronald Woudenberg

    Onderwijsassitent en conciƫrgetaken op dinsdag t/m vrijdag

    Ronald Woudenberg Onderwijsassistent en conciƫrge
  • Hans Kooijman

    Leerkracht ondersteuner op dinsdagochtend t/m vrijdagochtend

    Hans Kooijman Leerkacht ondersteuner
  • Roos Verhofstadt

    Roos is in dienst bij STROOMM als vaste vervanger. Ze heeft als "thuisbasis" onze school wanneer er geen vervangingen zijn binnen onze stichting.

    Roos Verhofstadt Vervanger