/

Jaarkalender 2018-2019

Lispeltuut Jaarkalender

Download de jaarkalender 2018-2019 



Deze informatie wordt binnenkort aangepast. 

Mei 2018

Ma 7 mei t/m vr 18 mei Toetsweek
Do 10 en Vr 11 mei VRIJ: Hemelvaartsweekend
Wo 16 + Do 17 mei Inleveren “bag to school” / kledingzakken
Vr 18 mei Ophalen “bag to school” / kledingzakken
Ma 21 mei Tweede pinksterdag
Wo 23 mei "Verjaardagsdag": viering verjaardagen team
Vr 25 mei 11.00u Lispelviering
Di 29 mei 19.15 u.: M.R. vergadering

Juni 2018

Vr 1 Juni Teamstudiedag (Kinderen vrij)
Ma 4 juni Teamstudiedag (Kinderen vrij)
Ma 11 t/m vr 15 juni Oudergesprekken op uitnodiging (groep 1 t/m 7)
Vr 15 juni Dollie's fuif
Di 19 juni 19.15 u.: M.R. vergadering
Do 21 juni Verslag mee
Poetsavond

Juli 2018

Ma 2 en Di 3 juli Eindmusical
Wo 4 juli Wendag: gr. 8 ochtend vrij
14.00 u.: schoolverlaters uitje
Vr 6 juli 11.00 u.: uitjonassen schoolverlaters
12.00 u.: Vakantie
Ma 9 juli t/m 19 augustus Zomervakantie

Augustus 2018

Ma 20 augustus 1e schooldag

November 2018

Ma 5 november Paardenmarkt

April 2019

Do 4 april Studiedag STROOMM
fiep westendorp 01 1

Jaarkalender 2018-2019Bekijk hier de kalender

De Lispeltuut op social media   De Lispeltuut op Facebook

De Lispeltuut Groepen

Klik op de pijltjes naar links en rechts om alle groepen te zien.

De Lispeltuut Team

  • Margje Bielars
    Margje Bielars Interim directeur
  • Renie de Jong

    Interim IB-er

    Renie de Jong IB-er
  • Janine Nieuwenhuijsen

    Administratief medewerkster op maandag, dinsdag en donderdag tot 14.00 uur.

    Janine Nieuwenhuijsen Administratief medewerkster
  • Wieneke de Vos

    Groepsleerkracht Langhorsjes (groep 1-2) op maandag en dinsdag.

    Wieneke de Vos Groepsleerkracht
  • Barbara Boeijenga

    Groepsleerkracht Langhorsjes (groep 1-2) op woensdag, donderdag en vrijdag.

    Barbara Boeijenga Groepsleerkracht
  • Jennifer van Dulmen

    Groepsleerkracht Kareltjes (groep 3 en 4) op maandag, dinsdag en woensdag.

    Jennifer van Dulmen Groepsleerkracht
  • Sharon Brands

    Groepsleerkracht Karels (groep 3-4) op donderdag en vrijdag

    Sharon Brands Groepsleerkracht
  • Alberdine Verdeuzeldonk

    Groepsleerkracht Duizels (groep 3-4) op maandag, donderdag en vrijdag. Alberdine is ook ICT-er.

    Alberdine Verdeuzeldonk Groepsleerkracht
  • Maritzka Lindroos

    Groepsleerkracht Krullevaars (groep 5-6) op dinsdag t/m vrijdag

    Maritzka Lindroos Groepsleerkracht
  • Denise Coset

    Groepsleerkracht Duizels (groep 3-4) op dinsdag en woensdag. Op maandag is ze groepsleerkracht bij de Krullevaars (groep 5-6 ).

    Denise Coset Groepsleerkracht
  • Leo Weyman

    Groepsleerkracht Hasselbramen (groep 5-6) alle dagen van de week

    Leo Weyman Groepsleerkracht
  • Marieke Habraken

    Groepsleerkracht Kluizelaars (groep 5-6)

    Marieke Habraken Groepsleerkracht
  • Kim van den Heuvel

    Groepsleerkracht Kluizelaars (groep 5 en 6) op maandag, dinsdag en woensdag

    Kim van den Heuvel Groepsleerkracht
  • Nick van den Meijdenberg

    Groepsleerkracht Zaza's op alle dagen van de week

    Nick van den Meijdenberg Groepsleerkracht Zaza's
  • Marion van Engelen

    Dit schooljaar is Marion groepsleerkracht van de Tortels (groep 7 en 8) op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.

    Marion van Engelen Groepsleerkracht
  • Daphne van Heusden

    Groepsleerkracht Tortels (groep 7 en 8) op dinsdag

    Daphne van Heusden Groepsleerkracht
  • Marie-Jose K√§mmerling
    Marie-Jose Kämmerling Onderwijsassistent
  • Heidie van Tussenbroek
    Heidie van Tussenbroek Concierge